: Szukaj

Femi Pleasure to teraz #FemiStories.

Anita oraz Kamila Nawarkiewicz - siostry kryjące się za lifestyle'ową marką Femi Pleasure, którą stworzyły dziesięć lat temu, postanowiły dać jej nową duszę. Femi Pleasure wraz z początkiem tego roku otrzymało nazwę Femi Stories oraz nowe logo, które opowiada historię.

Zaczęło się od marzeń z dzieciństwa. Snów o dziewczynach podbijających świat, pasji do snowboardingu oraz miłości do surfingu. Snów o pełnych pasji, utalentowanych, inspirujących i niezależnych kobietach, będących w stanie osiągnąć wszystko, czego pragną i do czego dążą.

Ich życie składa się z historii, które piszą każdego dnia. Każda przygoda, każdy uśmiech i każda łza odciskają znak w ich osobistej opowieści. Nowy branding Femi Stories podkreśla to.

Za każdą niesamowitą marką kryją się całkiem niesamowite osoby i co za tym stoi, wyjątkowa opowieść. Przygoda, która rozpoczęła się od kilku bluz stworzonych dla najlepszych przyjaciół, stała się globalną marką z piękną misją i ekscytującą historią, która inspiruje dziewczyny oraz kobiety na całym świecie. Femi Stories to styl życia - brand, który sprawia, że każda historia staje się jeszcze bardziej żywa, wyjątkowa i zabawna. 

źródło: www.femistories.com