: Szukaj

nixon zegarek descender black/multi

1469.00 1322.10 PLN

NOWOCZESNY CZŁOWIEK MORZA 
Zbudowany z myślą o współczesnym człowieku mórz i oceanów, model ten łączy w sobie klasyczną stylistykę z głęboką funkcjonalnością
Mechanizm:

Szwajcarski 3-wskazówkowy mechanizm kwarcowy z funkcją daty i koronką umiejscowioną na pozycji godziny dziewiątej dla wygody zginania nadgarstka.

Tarcza:

Rynnowy typ tarczy, inkrustowane indeksy godzinowe i minutowe, laserowo wycinane wskazówki i datownik na pozycji godziny dziewiątej.

Koperta:

Średnica koperty 45 mm, wodoszczelność 300 M/30 ATM, wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej, kopulaste szkiełko mineralne wzmacniane i hartowane. Luneta ze stali szlachetnej inkrustowana emalią epoksydową w kontrastującym kolorze, przyzdobiona indeksami godzinowymi, dedykowane teleskopy, indywidualnie projektowana koronka z potrójnym skokiem i zabezpieczeniem - również wykonana ze stali nierdzewnej. Dekiel wkręcany na gwint.

Bransoleta:

23 mm szerokości, wykonana z kutych na zimno ogniw ze szlachetnej stali nierdzewnej połączonych niezależnie od siebie dla lepszego ułożenia na nadgarstku, zapiecię zatrzaskowe z zabezpieczeniem i mikro-regulacją.


Dostawa: 48h