: Szukaj

nixon zegarek diplomatic

5039.00 4535.10 PLN

MOCNA PROPOZYCJA W NASZEJ RODZINIE AUTOMATÓW 
Małe rzeczy takie jak inspiracje w stylu i dopracowane detale zasługują na uwagę, dlatego właśnie z dumą przestawiamy zegarek Diplomatic - nowego członka naszej rodziny automatów. Zaprojektowany przez nasz team z jeszcze większym wyrafinowaniem aniżeli poprzednicy. Zdecydowanie zasługuje na specjalne miejsce wśród naszych zegarków Swiss Made
Mechanizm:

ETA kaliber 2824-2 z manualnym i automatycznym naciągiem. 3-wskazówkowy szwajcarski mechanizm z centralnym sekundnikiem, ułożyskowany na 25 kamieniach. Wahnik oscylacyjny zamontowany na łożyskach kulkowych z laserowym grawerem. Wysoka częstotliwość wahnięć (28 800 wahnięć na godzinę). Wyposażony w sprężynę balansu Nivarox i system antywstrząsowy Incabloc. Rezerwa chodu: 38 godzin.

Tarcza:

Zarówno cyfry jak i indeksy laserowo wycinane, inkrustowane na tarczę, fazowany pierścień wokół tarczy na drukowanymi indeksami sekundowymi. Wskazówki wypełnione masą luminescencyjną Superlum.

Koperta:

Średnica 46 mm, wodoszczelność 200 M/20 ATM. Indywidualne wzornictwo, jednolita stal chirurgiczna, laserowo utwardzana. Kuta na zimno obrotowa luneta wypełniona masą rogową. Szafirowe kopulaste szkło, fazowane z powłoką antyrefleksyjną od wewnętrznej strony. Wkręcany dekiel dla podwyższonej szczelności z inkrustowanym szkłem szafirowym pokazujący pracę grawerowanego wahnika. Indywidualnie grawerowany numer seryjny.

Bransoleta:

Szerokość 23 mm, skręcana na 1.5 mm imbus. Jednolita konstrukcja ogniw, stal chirurgiczna, laserowo utwardzana z możliwością zwiększania lub zmniejszania, zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem, z szybką regulacją do 10mm bez konieczności używania narzędzi.


Dostawa: 48h