: Szukaj

Honolulu

Honolulu Man and Boy powstało z myślą o ludziach ceniących sobie jakość i niebanalność. Dla ludzi cieszących się życiem, kochających wolność i kolory.  Odważne, efektowne wzory to nasz znak firmowy. Naszym głównym celem jest łączenie pokoleń, dlatego w ofercie znajdują się różne modele szortów połączone wspólnym wzorem printu. Od dziś każdy tata może wraz ze swoim synem spacerować po plaży lub kąpać się w basenie w identycznych spodenkach podkreślając przynależność do jednej rodziny. Dla dziadka i wysportowanego kuzyna też coś się znajdzie :)

Tworzymy nasze spodenki w Łodzi, w limitowanych ilościach ze wzoru aby zapewnić naszym klientom poczucie oryginalności. Używamy do produkcji nowoczesnych tkanin i dzianin, miękkich, szybkoschnących, z filtrem UPF50+ (Ultraviolet Protection Factor), gwarantując najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Uzupełnieniem kolekcji są bawełniane koszulki z nadrukami korespondującymi do wzorów spodenek. 

Daj się ponieść wyobraźni i uwolnij się od schematu, że czarny wyszczupla a kolory są dobre tylko dla dzieci.

Daj się zauważyć w miejskiej dżungli, na plaży, nad brzegiem basenu. Jeżeli cenisz sobie jakość i polską produkcję – zapraszamy Cię do przygody w HonoLulu.

Bądź szczęśliwy. Bądź sobą. Bądź Honolulu.

Brak produktów w zestawie