: Szukaj

PIGDOG

Marka pigdog powstawała w głowie przez wiele lat, aż któregoś dnia myśl przemieniła się w działanie. Jest wynikiem zamiłowania do sztuki, a przede wszytskim fotografii, podróży, niebanalnej mody. Jest też w tym wszystkim odrobina szaleństwa, a może właściwie jest to jedno wielkie szaleństwo. 
Zwracamy się do ludzi z pasją, nieprzejmujących się tym co myślą inni, lubiących jakość, wygodę. Do ludzi odważnych, nie bojących się wyróżnić z szarego tłumu, znudzonych sztampową ofertą sieciówek i rozczarowanych niską jakością innych pozycji na polskim rynku.

Nasze logo jest sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa i rysunków malowanych przez mojego ocja. Coś podobnego, co zapamietałem z tych malowideł, to nasz świniopies. Był to jeden z nielicznych rysunków jakie potrafił mi narysować tata. I tak od pierwszej kreski postawionej na kartce papieru, przez wspomnienia i moje osobiste doświadczenia doszliśmu do loga, a od loga wzięła się nasza nazwa. 
A kim jest pigdog?
Odpowiedzią na to pytanie jesteście Wy. 

Wiele czasu poświecamy na wybór materiałów. Większość z nich jest unikatowa.  Nasze wyjątkowe czapki, na przykład, są szyte od podstaw z lnów z Polski i Łotwy, skór i włoskich wełen oraz bawełny najwyższej jakości. Dzianiny pozyskujemy od rodzimych dostawów. Wełny na płaszcze zimowe kupujemy od włoskich dostawców. Sweter stworzyliśmy z przędzy najwyżej jakości wełny merynosa i akrylu. Koszule, spodnie i t-shirty szyjemy z bardzo wysokiej jakości bawełny. Istotny jest również dla nas detal – każdy zamek czy nap jest starannie wybierany.

Nasze ubrania są szyte w Polsce. Wybieramy najlepsze szwalnie, hafciarnie, drukarnie i farbiarnie dostępne na naszym rynku. Nie krzystamy z gotowych półproduktów, wszystkie kroje i modele opracowujemy sami od podstaw. Interesuje nas wyłacznie wysoka jakość produktu. W tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. 

Tworzymy bardzo małe ilości naszych produktów. Serie są limitowane i nie będą powtarzane.