: Szukaj

skarpety casual 4x4 spoxsox

20.00 PLN

Gdyby wszystkie drogi w naszym pięknym kraju miały 4 pasy… A nasze skarpetki mają. I to cztery szerokie, kolorowe pasy (czarny ściągacz traktujemy jak pobocze). Nie licz na program budowy autostrad, spraw sobie kolorową czteropasmówkę już dzisiaj!

Kolorystyka skarpetki jest stonowana i niekrzykliwa, ale wcale nie oznacza to, że nie robi wrażenia. Szerokie pasy czerni, granatu, błękitu, pomarańczu i różu dopasują się do każdej stopy. Amerykańscy naukowcy odkryli, że ta skarpetka pasuje do 97% damskich i męskich stylizacji.

Skarpetka dla kobiet, dziewczyn, mężczyzn i chłopaków | Płaski szew na palcach zapewniający maksimum komfortu | Nieuciskający ściągacz, pewnie trzymający skarpetkę na nodze

Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce

Skład: 80% wysokogatunkowa bawełna czesana | 15% wytrzymały poliamid | 5% dopasowujący się do stopy elastan

Dbając o zadowolenie Klientów podpowiadamy, że w celu rozpakowania swoich wymarzonych Spox Soxów zalecamy użycie nożyczek.  Nie zaleca się natomiast rozrywania skarpet na siłę wraz z etykietą, co może spowodować trwałe uszkodzenia. Wystarczy odciąć z dwóch stron nici będące NA etykiecie by cieszyć się nową parą Spoxów.

Śmiało wrzucaj swoje Spox Soxy do pralki. Nie skurczą się, nie wydłużą, nie zmienią fasonu, jeśli będziesz je prać właściwie. Jak? Wywróć je na drugą stronę i pierz w maksymalnie 40°. Pozostałe detale:

Dostawa: 48h

Rozmiar: